Комод на 6 шухляд - ідеальне рішення для тих, хто шукає практичний та стильний спосіб зберігати різноманітні речі в своєму будинку. Завдяки своїй великій кількості шухляд, він надає великий простір для зберігання різних предметів, від одягу до аксесуарів і побутових речей.
Основні переваги цього комоду:
-
З шістьма шухлядами, цей комод дозволяє організувати ваші речі так, щоб вони були легко доступні та зручні для використання.
-
Кожна шухляда розрахована на зберігання різних видів речей, дозволяючи легко розділити їх і знайти потрібний предмет.
Доступний для замовлення в розмірах:
Ш 800 / В 780 / Г 480 мм
Ш 900/ В 780 / Г 480 мм
Ш 1000/ В 780 / Г 480 мм
Ш 1100/ В 780 / Г 480 мм
Ш 1200 / В 780 / Г 480 мм
Ш 1300 / В 780 / Г 480 мм
Ш 1400 / В 780 / Г 480 мм
Ш 1500/ В 780 / Г 480 мм
Ш 1600 / В 780 / Г 480 мм
Ш 1700 / В 780 / Г 480 мм
Ш 1800/ В 780 / Г 480 мм -
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 78 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 3 599 ₴
