Стильний комод з шухлядами та дверками R-308
Переваги та особливості:
-
Цей комод має шість полиць та три шухляди, що забезпечує великий обсяг зберігання для різноманітних предметів. Полиці і шухляди організують простір і дозволяють легко знаходити необхідні речі.
-
Металеві чорні ручки надають комоду сучасного вигляду та створюють елегантний акцент в інтер'єрі вашого приміщення.
-
Шухляди обладнані телескопічними направляючими, що забезпечує плавне та легке відкривання та закривання, забезпечуючи зручний доступ до зберіганих предметів.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 900 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 4 409,10 ₴
