Комод - це зручний та стильний вибір для вашого будинку, який додасть елегантності та функціональності вашому інтер'єру. З шістьма шухлядами, телескопічними направляючими та чорними ручками, цей комод пропонує максимальний комфорт та зручність в користуванні.
Особливості:
-
Шість великих шухляд дозволять зберігати ваші речі впорядковано та ефективно, забезпечуючи достатньо місця для різних предметів.
-
Чорні металеві ручки додають комоду сучасний та стильний вигляд, виконуючи не лише функціональну, але й декоративну роль.
Доступний для замовлення в розмірах:
Ш 800 / В 790 / Г 400 мм
Ш 900 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1000 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1100 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1200 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1300 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1400 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1500 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1600 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1700 / В 790 / Г 400 мм
Ш 1800 / В 790 / Г 400 ммВідправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 79 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 399 ₴
