Комп'ютерний стіл письмовий із стелажем з дверками W-520
Переваги та особливості:
-
Цей стіл оснащений вбудованим стелажем на шість комірок, що дозволяє зручно організувати ваші робочі матеріали, книги та інші речі прямо під рукою. Три з комірок закриті дверцятами, що додає приватності та дозволяє зберігати особисті речі у порядку.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 18 мм, цей стіл гарантує міцність та довговічність, що робить його надійним меблевим виробом.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1568 / В 1476 / Г 600 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1568 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1476 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 853,80 ₴
