Офісний, письмовий стіл з надбудовою W-830
Переваги та особливості:
-
Стіл письмовий оснащений тумбою з дверцятами та шухлядою з телескопічними направляючими, що забезпечує легке та плавне відкривання. Ці елементи дозволяють зберігати різноманітні предмети, такі як документи, канцелярські товари або особисті речі, зручно та організовано.
-
Надбудова столу має полички різного розміру, які ідеально підходять для зберігання книг, журналів, паперів або декоративних предметів. Одна з полиць закрита дверцею, що додає додаткову можливість приховати речі та створити організований вигляд робочого простору.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1500 / В 1900 / Г 600 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 571 ₴
