Комп'ютерний кутовий стіл із стелажем W-194
Переваги та особливості:
-
Стелаж має дві шухлядки з телескопічними направляючими, що забезпечують легке та плавне відкривання. Окрім того, він має відкриті полиці для зручного доступу до необхідних предметів та декілька полиць, закритих дверцятами, для зберігання речей, які ви бажаєте тримати прихованими.
-
Фасади дверок та шухляд укомплектовані чорними металевими ручками, які надають меблям сучасний вигляд та додають елегантності.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, цей стіл гарантує міцність, довговічність та стійкість.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1100 / В 1804 / Г 1400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 9 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 1400 мм |
| Висота | 1804 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
- Ціна: 5 499 ₴
