Кутовий письмовий стіл із стелажем W-741
Переваги:
-
Завдяки кутовій конструкції, стіл дозволяє максимально ефективно використовувати простір вашого приміщення, створюючи зручне та організоване робоче місце.
-
Кутова форма стільниці забезпечує більше робочої поверхні для розміщення комп'ютера, монітора, документів та інших необхідних речей, роблячи вашу роботу більш зручною та продуктивною.
-
Стелаж з відкритими полицями, розміщений збоку, надає додатковий простір для зберігання книг, документів, офісного приладдя або декоративних предметів. Відкриті полиці забезпечують легкий доступ до всіх необхідних речей.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000 / В 1500 / Г 1100 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вбудований стелаж | Да |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
- Ціна: 3 059,15 ₴
