Стіл письмовий офісний з надбудовою та шухлядами W-862
Переваги:
-
Три шухляди з телескопічними направляючими забезпечують плавне та безшумне відкривання, ідеальні для зберігання документів, офісних приладдя та особистих речей. Стильні чорні ручки додають сучасного вигляду та елегантності.
-
Надбудова над стільницею включає кілька полиць, що надають додатковий простір для зберігання книг, документів, офісного приладдя та декоративних елементів. Вона допомагає зберегти робоче місце організованим та впорядкованим.
-
Додаткова антресоль з полицями, закритими дверками, забезпечує закритий простір для зберігання, де ви можете розмістити важливі документи або речі, які хочете заховати від сторонніх очей.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1600 / В 2408 / Г 600 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 2408 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 7 191 ₴
