Стильний комп'ютерний стіл із тумбою та надбудовою W-305
Переваги:
-
Дві шухляди на телескопічних направляючих забезпечують плавне та безшумне відкривання, ідеально підходять для зберігання документів та офісних приладдя. Додаткова тумба з дверкою пропонує додатковий простір для зберігання.
-
Висувний відділ для клавіатури допомагає заощадити місце на робочій поверхні столу та забезпечує зручність у роботі за комп'ютером.
-
Спеціально відведене місце для системного блоку дозволяє розмістити його зручно та безпечно, не займаючи корисний простір на столі.
-
Надбудова з додатковими полицями забезпечує додаткове місце для зберігання книг, документів, офісного приладдя та декоративних елементів, допомагаючи зберегти порядок на робочому місці.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1400 / В 1952 / Г 600 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1952 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Так |
| Колір | Венге магія |
- Ціна: 5 999 ₴
