Письмовий стіл поєднує стильний дизайн і практичність, забезпечуючи зручне робоче місце для вашого дому або офісу. Виготовлений з ЛДСП 18 мм, цей стіл стане надійним і довговічним елементом вашого інтер'єру.
Особливості та переваги:
- Пенал з відкритими полицями та двома закритими комірками: Зручне зберігання для книг, документів та інших предметів, що дозволяє підтримувати порядок на робочому місці.
- Надбудова над стільницею з додатковими поличками: Забезпечує додатковий простір для зберігання канцелярії, аксесуарів та інших необхідних речей.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1450 / В 1700 / Г 500 мм
Ш 1550 / В 1700 / Г 500 мм
Ш 1650 / В 1700 / Г 500 ммВідправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1550 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Шафа-пенал | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴
