Комп'ютерний стіл з пеналом та надбудовою W-924
Особливості та переваги:
- Пенал забезпечує додатковий простір для зберігання книг, документів та інших важливих речей, дозволяючи підтримувати робочий простір у порядку.
- Надбудова додає додаткові полиці для зберігання офісних аксесуарів, книг чи декору, що дозволяє ефективно використовувати вертикальний простір.
- Простора тумба забезпечує додаткове місце для зберігання, а виступ дозволяє зручно розмістити комп'ютер чи інше обладнання. Дві шухляди допоможуть організувати робочий простір і зберігати дрібні речі в порядку.
- Всі шухляди оснащені телескопічними направляючими, що забезпечують плавне та безшумне відкривання, додаючи комфорту у використанні.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1600 / В 1900 / Г 600 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Шафа-пенал | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴
