Письмовий стіл з тумбою та пеналом W-681
Особливості та переваги:
- Пенал обладнаний трьома шухлядами, що дозволяють зручно зберігати канцелярію, документи та інші робочі матеріали. Полички додають додатковий простір для організації ваших речей.
- Надбудова з полицями забезпечує додатковий простір для розміщення книг, декору чи інших дрібниць. Комірка, закрита дверкою, допомагає зберігати особисті речі в порядку та захищати їх від пилу.
- Простора тумба обладнана трьома шухлядами та відкритою полицею для зручного зберігання документів, папок та інших робочих матеріалів.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1600 / В 2000 / Г 600 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 422,30 ₴
