Письмовий стіл, який поєднує функціональність та стильний дизайн. Ідеальне рішення для створення зручного робочого простору як вдома, так і в офісі.
Особливості та переваги:
- Практичність та зручність: Стіл оснащений двома шухлядами під стільницею, для зберігання канцелярії та дрібних предметів, забезпечуючи порядок на робочому місці.
- Багатофункціональний пенал: Додатковий простір для зберігання книг, документів або інших необхідних речей, які завжди будуть під рукою.
- Надбудова з полицями та антресоллю: Три дверки антресолі та полиці дозволяють організувати робочий простір, зберігаючи важливі документи, книги та інші речі в одному місці.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1836 / В 2250 / Г 600 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1836 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Шафа-пенал | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 599,10 ₴
