Шафа-стелаж на 2 дверки з відкритими полицями N-361
Переваги та особливості:
-
Цей стелаж має відкриті полиці для ефективного відображення предметів та тумбу з дверками для зберігання речей у прихованому вигляді. Відмінний вибір для організації простору і зберігання.
-
Укомплектований зручними металевими чорними ручками, які надають стелажу сучасний вигляд та забезпечують легке відкривання дверей.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції, забезпечуючи тривалий термін експлуатації.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 1000 / В 1990 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1990 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 951 ₴
