Стелаж з відкритими полицями та тумбою з дверками N-003
Переваги та особливості:
-
Стелаж має сім полиць, що забезпечує великий обсяг зберігання для книг, декоративних предметів, посуду та інших речей. Тумба з дверками надає можливість приховати та захистити певні предмети від пилу та вологи.
-
Металеві чорні ручки додають стелажу елегантності та сучасності, підкреслюючи його стильний дизайн.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, цей стелаж гарантує міцність та довговічність, що робить його ідеальним для щоденного використання.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 1840 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1840 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 437,10 ₴
