Стильний стелаж на 6 полиць N-002
Переваги:
- З 6 полицями цей стелаж забезпечить вам достатньо місця для організації різноманітних предметів - від книг до декоративних аксесуарів чи побутових речей.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 16мм, цей стелаж гарантує тривалу службу та надійність в експлуатації.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 1000 / В 2020 / Г 416 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний, Дуб Сонома + Білий, Антрацит + Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 2020 мм |
| Висота шафи | 416 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,10 ₴
