Кутовий стелаж на 10 полиць - ідеальним рішенням для ефективного використання кута вашого приміщення, додаючи стиль і функціональність вашому інтер'єру.
Переваги:
-
Завдяки кутовій конструкції, стелаж максимально ефективно використовує простір, що особливо важливо для невеликих приміщень.
-
10 полиць забезпечують велику кількість місця для організації книг, декоративних предметів, побутових речей або колекційних предметів, допомагаючи зберегти порядок та організованість.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, стелаж гарантує довговічність та надійність в експлуатації.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 816 / В 2308 / Г 816 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний, Дуб Сонома + Білий, Антрацит + Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Габаритні розміри книжкової шафи | |
| Ширина шафи | 816 мм |
| Глибина шафи | 816 мм |
| Висота шафи | 2308 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 527,10 ₴
