Стелаж на 4 полиці у стилі мінімалізм - ідеальне рішення для тих, хто цінує простоту, функціональність та сучасний дизайн.
Переваги:
- Чотири полиці забезпечують достатньо місця для зберігання та організації різноманітних предметів - від книг до декоративних аксесуарів, що дозволяє ефективно використовувати простір.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 16мм, стелаж гарантує довговічність та надійність в експлуатації.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 1296 / В 1296 / Г 330 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1296 мм |
| Глибина шафи | 330 мм |
| Висота шафи | 1296 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 357,10 ₴
