Стильний стелаж на 15 комірок - ідеальне рішення для організації простору та створення естетичного інтер'єру вашого будинку чи офісу.
Переваги:
-
З 15 полицями цей стелаж забезпечить вам величезний обсяг простору для зберігання різноманітних предметів - від книг до декоративних елементів та побутових речей.
-
Сучасний та стильний вигляд стелажа додасть вашому приміщенню естетичний шарм та гармонію.
-
Виготовлений з високоякісного ЛДСП товщиною 16мм, цей стелаж гарантує тривалу службу та надійність в експлуатації.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 1068 / В 1792 / Г 316 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 15 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1068 мм |
| Глибина шафи | 316 мм |
| Висота шафи | 1792 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 393,10 ₴
