Стелаж для дитячої кімнати - це ідеальний вибір для організації простору вашої дитини з комфортом та стилем. З трьома шухлядами, трьома комірками закритими дверками та відкритими поличками, цей стелаж допоможе зберігати різноманітні предмети впорядковано та зручно.
Особливості:
-
Функціональність: Наш стелаж оснащений широкими відкритими полицями, які ідеально підходять для виставлення улюблених іграшок чи книг, а також трьома шухлядами та трема дверцятами для зберігання різноманітних предметів.
-
Зручність: Шухляди та дверцята забезпечують легкий доступ до збережених предметів, а відкриті полиці роблять легким знаходження необхідних речей.
-
Якість матеріалів: Виготовлений з високоякісних, безпечних для дітей матеріалів, які гарантують довговічність та надійність використання.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 1168 / В 1330 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1168 мм |
| Висота шафи | 1330 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 199,30 ₴
