Стильна розпашна шафа з штангою та полицею H-236
Переваги та особливості:
-
Раціональна організація простору: Шафа оснащена штангою на всю ширину, що дозволяє зручно розвішувати одяг, та верхньою полицею для зберігання капелюхів, сумок або інших аксесуарів.
-
Зручне користування: Двоє дверей оснащені зручними металевими чорними ручками, які забезпечують легке відкривання та закривання шафи.
-
Міцна конструкція: Виготовлена з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, що забезпечує міцність та довговічність конструкції, гарантуючи тривалий термін експлуатації.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 2060 / Г 505 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 505 мм |
| Висота шафи | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
- Ціна: 3 669,30 ₴
