Організація вашого одягу та простору - це те, що пропонує наша пересувна гардеробна шафа з шістьма боковими полицями та штангою для одягу. Вона створена, щоб забезпечити вам ефективне використання простору та максимальний комфорт у вашому будинку чи офісі.
Переваги:
-
Максимізація простору: Завдяки шести боковим полицям ви зможете організувати свій одяг, взуття та аксесуари так, як вам зручно.
-
Мобільність: Завдяки чотирьом колесам шафа легко пересувається, що дозволяє вам змінювати її розташування в приміщенні за вашими потребами.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 1300 / В 1782 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 6 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1300 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1782 мм |
- Ціна: 4 085,10 ₴
