Гардеробна стійка - це ідеальний варіант для організації вашого простору, комбінуючи функціональність та стильний дизайн. Виготовлена з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, вона забезпечує міцність і тривалу експлуатацію.
Особливості та переваги:
- Чотири полиці: Забезпечують достатньо місця для зберігання вашого одягу, взуття та інших предметів, дозволяючи організувати простір ефективно.
- Штанга: Ідеально підходить для підвішування вашого одягу, допомагаючи зберігати його в ідеальному стані і уникнути зморшок чи деформації.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 1164 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1164 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 167,12 ₴
