Наша дводверна шафа поєднує стильний дизайн і високу функціональність, забезпечуючи зручне та організоване зберігання ваших речей. Виготовлена з ЛДСП 16 мм, ця шафа стане міцним та довговічним елементом вашого інтер'єру.
Особливості та переваги:
- Дві шухляди з телескопічними направляючими: Шухляди забезпечують плавне та безшумне відкривання, що додає зручності у використанні.
- Штанга для одягу: Дозволяє зручно розміщувати одяг на вішалках, зберігаючи його в ідеальному стані.
- П'ять полиць: Забезпечують додатковий простір для зберігання складених речей, аксесуарів та інших предметів.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 2000 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 039,10 ₴
