Наша дводверна шафа – ідеальне рішення для зберігання вашого одягу та аксесуарів. Виготовлена з високоякісного ЛДСП 16 мм, вона поєднує міцність, довговічність і стильний дизайн.
Особливості та переваги:
- Дві штанги для одягу: Зручне розміщення одягу на вішалках, що допомагає зберігати його у відмінному стані.
- Полиці для зберігання: Додатковий простір для складених речей, аксесуарів та інших предметів.
- Вбудована тумба на три шухляди: Тумба з трьома шухлядами обладнаними телескопічними направляючими забезпечує плавне та безшумне відкривання, ідеально підходить для зберігання дрібних речей.
- Дві дверки з металевими петлями та чорними алюмінієвими ручками: Надійні дверні петлі та елегантні ручки додають стилю та забезпечують довговічність конструкції.
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 2340 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2340 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 244,10 ₴
