Пенал міні-шкаф у ванну P-091
Шафа для зберігання щоденного догляду, компактний пенал.
Не займає багато місця, функціональний і практичний.
Один ящик і два закритих відсіки для зберігання за дверима.
Поверхня контролюється відповідно до потреб людини.
Дверку можна встановити як на праву, так і на ліву сторону.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 300 / в 950 / Г 300
Відправляємо у розібраному вигляді Новою поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і шагова схема збирання
Вага: 14 кг
Доступний для замовлення у чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Основний колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 950 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349,10 ₴

