Пенал з полицями, з фасадами без ручок P-060
Шафа для зберігання засобів повсякденного догляду, компактний пенал з 6 полицями.
Не займає багато місця, функціональний і практичний.
Два відкритих і чотири закритих відсіки для зберігання.
Полиці регулюються по висоті відповідно до індивідуальних потреб.
Дверцята можна встановити як на праву так і на ліву сторону.
Двері відчиняються за фасад без ручок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 300 / У 1800 / Г 300
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 26 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Венге Темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 339,10 ₴

