Шафа пенал з полицями в ванну P-080
Шафа для зберігання засобів повсякденного догляду, стелаж з полицями та дверима
Функціональний і практичний.
12 відкритих і чотири закритих відсіки для зберігання.
Полиці регулюються по висоті у відповідності з індивідуальними потребами.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 1900 / Г 300
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 40 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 12 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499,20 ₴
