Туалетний столик - стане відмінним рішенням для створення повноцінної і комфортної робочої зони в домашніх умовах.
Переваги столу:
- Займає мінімальну площу
- Легко очищається поверхня
- Висувний ящик
Ви також можете використовувати його як письмовий стіл для своєї дитини.
*Дзеркало не входить в комплект!
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) :
800 / 760 / 400 мм
Доступний для замовлення в 5 кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге Темний |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519,10 ₴
