
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з двома тумбами, з шухлядами без ручок W-015
4 221,20 ₴
3 799,08 ₴
- В наявності
- Код: W-015.1
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з двома тумбами, з шухлядами без ручок W-015
Стильний та просторий стіл виконаний у сучасному стилі
Відмінно підійде як для використання вдома так і для офісу.
Переваги столу:
- Сучасний стиль
- Дві місткі тумби з 2 ящиками з телескопічними напрямними та полицями.
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Ящики та двері тумби відчиняються за фасад без ручок
- Задня стінка тумб із ДСП
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1400 / В 755 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 60 кг
Доступний для замовлення кольорах:
Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
Бетон корпус| Білий фасад| Бетон планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
Антрацит корпус| Білий фасад| Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 799,08 ₴
