Стіл комп'ютерний настінний, навісний стіл для ноутбука W-084
Навісний комп'ютерний стіл — стане чудовим рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах.
Переваги столу:
- Займає мінімальну площу.
- Легко очищається поверхня.
- Бічні полиці регулюються за висотою, що дає змогу підібрати оптимальну висоту ніш під Ваші потреби.
- Універсальність: можна використовувати й для роботи за ноутбуком, і для роботи за стаціонарним комп'ютером, підходить для вітальні, спальні, кабінету, офісу.
Ви також можете використовувати його як письмовий стіл для своєї дитини.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1100 / В 750 / Г 490
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 490 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поличка-надбудова під монітор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499,40 ₴
