Стіл комп'ютерний, письмовий стіл стелаж з полицями зліва W-017
Сучасний практичний стіл із цікавим дизайном.
Оснащений полицями для книг та декору
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1200 / В 1473 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 32 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома-Білий, Бетон-Білий,
Венге Темний-Білий, Антрацит-Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Лівий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1473 мм |
| Вага | 32 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1183 мм |
| Глибина стільниці | 581 мм |
| Висота від підлоги | 748 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209,15 ₴
