Стіл комп'ютерний, письмовий стіл стелаж з полицями справа W-017
Шукаєте меблі, які допоможуть вам як у роботі, так і навчанні? У такому разі вам варто купити цей комп'ютерний стіл з полицею. Який має ряд особливостей, переваг, та переваг перед іншими аналогами.
- Універсальність. Цей стіл ідеально підійде як для офісу, так для дому.
- Він має сучасний дизайн. Ідеально впишеться в такі популярні сьогодні стилі інтер'єру як скандинавський стиль, модерн, мінімалізм, лофт, та ін.
- Висока ергономічність. Може використовуватися як комп'ютерний стіл, так і письмовий.
- Оптимальні розміри. Цей предмет меблів не займає багато місця, тим самим робить кімнату більш просторою і не перевантажує простір. Разом з тим, робочої поверхні більш ніж достатньо для того, щоб розмістити на ній монітор ПК або ноутбук, телефон, письмове приладдя, настільну лампу та інші девайси. Висота від підлоги до стільниці дозволяє комфортно розміститися за робочим місцем навіть високим людям.
- З правого боку передбачено стелаж з 5 поличок. На них можна розмістити як документацію, так і предмети інтер'єру. Все на своїх місцях і завжди під рукою.
- Підвищену стійкість та міцність конструкції надає задня стінка в підлогу, та широка основа стелажу.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1200 / В 1473 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 32 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома-Білий, Бетон-Білий,
Венге Темний-Білий, Антрацит-Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1473 мм |
| Вага | 32 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1183 мм |
| Глибина стільниці | 581 мм |
| Висота від підлоги | 748 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209,15 ₴
