Стіл комп'ютерний, поворотний письмовий стіл трансформер W-081
Переваги столу:
- Займає мінімальну площу.
- Поверхня, що легко очищається.
- Трансформується у 3 положення.
- Універсальність:
Можна використовувати і для роботи за ноутбуком, і для роботи за стаціонарним комп'ютером.
-Підходить для вітальні, спальні, кабінету, офісу.
Ви також можете використовувати його як письмовий стіл для вашої дитини.
Матеріал:
ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Повернутий на 90°:
Ш 1200 / В 766 / Г 1184 мм
У розкладеному вигляді:
Ш 1964 / В 766 / Г 500 мм
У складеному вигляді:
Ш 1200 / В 766 / Г 500 мм

Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті э уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 38 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит,
Дуб Сонома-Білий, Бетон-Білий, Венге Темний-Білий, Антрацит-Білий, Білий-Дуб Сонома, Білий-Бетон, Білий-Венге Темний, Білий-Антрацит.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 1180 мм |
| Висота | 766 мм |
| Вага | 38 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий-Венге Темний |
- Ціна: 2 634,15 ₴


