Тумбочка з полицею, відкрита тумба в спальню Т-001
Компактна відкрита тумбочка з простим дизайном та функціональністю.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 402 / В 390 / Г 370 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 7 кг
Доступна для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 37 см |
| Висота тумби | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴
