Органайзер офісний на 4 ящики на колесах R-240
Компактний і практичний комод підходить як для офісу, так і для дому.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Напрямні: Телескопічні кульки
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400 / в 664 / Г 356 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і шагова схема збирання
Вага: 23 кг
Доступний для замовлення у чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 40 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴
