Комод з 1 ящиком і 2 дверцями - стильна тумба з полкою R-214
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Направляючі: Телескопічні кульки
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 600 / в 870 / Г 350 мм
Ш 700 / в 870 / Г 350 мм
Ш 800 / в 870 / Г 350 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і шагова схема збирання
Вага: 28 кг
Доступний для замовлення у чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 87 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴
