Комод на 5 ящиків R-172 - стильний компактний комод
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 710 /В 1060 / Г 350 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага: 40 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 71 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 106 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059,10 ₴
