Комод на 4 шухляди з чорними ручками R-152
Великий стильний комод із 4 місткими шухлядами
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Направляючі: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1002 / В 980 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 51 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 049,10 ₴
