Вішалка для передпокою, підлогова, з тумбою для взуття D-005
Ця стильна вішалка для передпокою стане незамінним предметом меблів у будь-якому будинку і не тільки.
Короткий, мінімалістичний дизайн. Компактні розміри роблять ці меблі ідеальними для приміщень з невеликою площею.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 602 / В 2195 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 602 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815,12 ₴
