Вішалка настінна в передпокій D-004
У будь-якому передпокої необхідні гачки для верхнього одягу. Вішалка D-004 елегантно доповнить Ваш інтер'єр, пропонуючи натомість ще більше функціональності.
Модель представлена в різних кольорах, для того щоб Ви могли вибрати максимально гармонійний для Вашого інтер'єру відтінок.
Матеріал: ДСП 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 768/В 1100/Г 60 мм
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 768 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199,12 ₴
