-10%

Шафа на 3 двері зі штангами та полицями для одягу, з чорними ручками Н-072
11 110 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: Н-072
+380 (93) 097-79-35
Менеджер Вікторіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шафа на 3 двері зі штангами та полицями для одягу, з чорними ручками Н-072
Велика стильна шафа на 3 двері, за дверима 2 штанги та 7 полиць для одягу
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1502 / В 2195 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1502 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2195 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴