Шафа з полицями для взуття Н-745
Шафа в передпокій для взуття на шість полиць, і штангою з гачками під чобітки.
Полиці регулюються за висотою відповідно до індивідуальних потреб.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 /В 1780 / Г 390 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага: 66 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 1780 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 401 ₴
