Шафа для одягу на 2 двері з полицями, з чорними ручками Н-493
Велика стильна шафа на 2 двері, за дверима 6 полиць для речей
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1000 / В 2195 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 92 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2195 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 659,10 ₴
