Тумба під телевізор, полиця під ТВ R-123
Стильна та ергономічна полиця виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги полиці під телевізор:
- Сучасний стиль
- Вмісткі полиці
- Гарні забарвлення ламінованого ДСП
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри тумби (Ш/В/Г):
Ш 1400 / В 526 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 20 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стійка |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 526 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699,20 ₴
