
Тумба ТВ на 6 висувних шухляд, тумбочка під телевізор з фасадами без ручок R-077
3 865,56 ₴
3 479 ₴
- В наявності
- Код: R-077
Стильна і ергономічна тумба виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
- Сучасний стиль
- Вмістка тумба з 6 шухлядами на телескопічних направляючих
- Красиві кольори ламінованої ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Шухляди тумби відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Доступно для замовлення в розмірах
Ш 1200 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1300 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1400 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1500 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1600 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1700 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1800 / В 531 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 67кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 531 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
- Ціна: 3 479 ₴