Універсальна полиця під телевізор R-071
Поличка чудово підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Встановити можна як вертикально, так і горизонтально.
З двох таких полиць можна створити безліч цікавих фігур.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри однієї полиці (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 590 / Г 296 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага упаковки: 20 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимальна діагональ телевізора | 35 дюйм |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 296 мм |
| Висота тумби | 590 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 92 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Венге Темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
