Тумба комод ТV на 3 відсіки для зберігання з полицями R-060
Стиль и ергономична тумба виконано у сучасному стилі
Впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
Сучасний стиль
- Вмістлена тумба з трьома відсіками з полицями для архівування
- Гарні кольори ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Півка
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1400 / У 916 / Г 350 мм
Ш 1500 / У 916 / Г 350 мм
Ш 1600 / У 916 / Г 350 мм
Ш 1700 / У 916 / Г 350 мм
Ш 1800 / У 916 / Г 350 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і шагова схема збирання
Вага: 58 кг
Доступна для замовлення у семи кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний,
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний\ Білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 92 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴
