Тумба під телевізор, навісна тумбочка R-041
Стильна, практична, сучасна тумба під телевізор від українського виробника стане, безперечно,
корисним придбанням. І головне, – вигідним. Її головні переваги:
- Сучасний дизайн, завдяки чому вона буде незамінною в інтер'єрах, виконаних в актуальних сьогодні стилях – скандинавський, лофт, мінімалізм, модерн і т.д.
- Ергономічність. Ця тумба під телевізор стане не лише важливою частиною інтер'єру кімнати, а й порадує вас своєю місткістю. У двох полицях з відкидними дверцятами вистачить місця для того, щоб розмістити там всі необхідні дрібниці. Починаючи від пультів дистанційного керування і навіть диванних подушок, до дитячих іграшок. На її стільниці будуть чудово виглядати фоторамки, сувеніри, ваза з квітами, та інші предмети декору.
- Оптимальний розмір. Габарити виробу дозволяють за всієї його місткості не займати зайвої площі та візуально розширювати простір. Для невеликих квартир це ідеальне рішення!
- Різноманітність кольорів. Опція, що дозволяє вам купити тумбу під телевізор, яка буде ідеально гармонувати з іншими предметами інтер'єру. Вибирайте якісну ламінацію ДСП від білого до кольору темного дуба.
- Практичність. Завдяки цьому предмету меблів, що надійно монтується на стіні, прибирання кімнати стане набагато легшою та ефективною. Під тумбою з легкістю видаляється пил із підлоги та інші забруднення, чого не скажеш про аналоги підлоги.
Стати щасливим власником навісної тумби під телевізор ви можете, перебуваючи в будь-якому місті
України, куди ми відправимо ваше замовлення компанією «Нова Пошта».
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Доступна для замовлення в розмірах (Ш/В/Г):
Ш 1000 / В 300 / Г 418 мм
Ш 1100 / В 300 / Г 418 мм
Ш 1200 / В 300 / Г 418 мм
Ш 1300 / В 300 / Г 418 мм
Ш 1400 / В 300 / Г 418 мм
Ш 1500 / В 300 / Г 418 мм
Ш 1600 / В 300 / Г 418 мм
Вага: 20 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит,
Дуб Сонома/Білий, Бетон/Білий, Венге Темний/Білий, Антрацит/Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1000 мм |
| Глибина тумби | 418 мм |
| Висота тумби | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
