Шафа відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги шафи:
- Сучасний стиль
- 6 відкритих та 6 закритих полиць для книг
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Двері шафи відчиняються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри шафи (Ш/В/Г):
Ш 702 / В 2110 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 61 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 702 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге Темний + білі планки |
- Ціна: 4 999,50 ₴
